Top Mar mistrzem Zimowej Areny

Spread the love

W sobotę (02.03) rozegrano finały Ligi Halowej BLSP. Mistrzem tegorocznej edycji została drużyna TOP Mar.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny centrumsas.pl i Mario Presto. Pojedynek zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Mario Presto 8:2.

O godzinie 19:00 rozpoczął się wielki finał, w którym zmierzyli się grupowi rywale, lider Grupy B Top Mar i wicelider  Sielczyk. Zaznaczyć należy, że również centrumsas.pl grało w Grupie B, świadczy to jak mocna była to grupa. Wracajmy do meczu. Mecz walki, w całym spotkaniu podyktowane zostały 3 rzuty karne, obfitujący w pojedynki. Jednak dało się zauważyć  brak świeżości w drużynie Sielczyka, jak się okazuje same chęci nie wystarczą na finał Ligi Halowej. Top Mar konsekwentną grą w każdym elemencie, zdobywał przewagę zarówno na boisku jak i w bramkach. Wynik finału ustalono na 8:2 dla Top Mar.

Królem strzelców Zimowej Areny został Rycerski Daniel z Mario Presto, który w turnieju zdobył 27 bramek.

Na zakończenie Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i prezes MKS BLSP Mariusz Michalczuk wręczyli dyplomy i puchary drużynom biorącym udział w finałowych rozgrywkach. Pamiątkową statuetkę i dyplom otrzymał także król strzelców Zimowej Areny.

Dziękujemy gorąco Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej Barbarze Wojarnik, która dołączyła do grona dyrektorów wspierających naszą zabawę w piłkę nożną.

Dziękujemy zawodnikom i drużynom za udział w rozgrywkach. Za sportową postawę i fair-play. Dziękujmy Kibicom za udział i doping. Byliście super.

 

A już wkrótce zapraszamy na rundę wiosenną Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

« z 3 »

Jedna myśl na temat “Top Mar mistrzem Zimowej Areny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.