Słowo na niedzielę – sprawy organizacyjne

Spread the love
 • SPRAWY ORGANIZACYJNE
  Z wielką przykrością muszę jako Prezes MKS „BLSP” stwierdzić, że niektórzy opiekunowie drużyn nie traktują poważnie organizatorów Ligi. Dotyczy to zarówno przedstawicieli drużyn, którzy nie byli na spotkaniu przed sezonem, ale również tych, którzy na nim byli, co dziwi tym bardziej.
  Po co są ustalenia, po co powołano Radę Ligi, skoro w dalszym ciągu nie można spokojnie pracować nad tym, aby rozgrywki przebiegły najsprawniej jak to możliwe? Po co nam osoba do obsługi medialnej, skoro do dnia dzisiejszego są drużyny, które nie dosłały listy w wersji elektronicznej? Listy należało oddać sędziemu i to wszystkie drużyny uczyniły, ale również należało wysłać e-mailem, zgodnie z tym co sami zdecydowali opiekunowie na zebraniu. I co? Ano nic, trzy drużyny w dalszym ciągu nie dostarczyły list:
  PRD S.A. z pierwszej ligi oraz GLKS Rokitno i Shipcenter z drugiej.
  W związku z powyższym należy się zastanowić czy zawodnicy z tych drużyn będą liczeni w klasyfikacji strzelców w kolejkach, które zostały rozegrane.
  Kolejna sprawa, to opóźnienia we wpłatach. Zgodnie z regulaminem, który również był omawiany na spotkaniu, drużyny, które spóźniają się z wpłatą, mają do wyboru utratę 1 punktu lub opłatę 20 zł. za każdy dzień zwłoki. Poniżej znajduje się zestawienie drużyn, które nie zdążyły z wpłatą, w ich gestii jest dokonanie wyboru co do konsekwencji.
  1 dzień opóźnienia:
  PRD S.A.
  SHIPCENTER UJ
  GEOTIS
  OGNIOODPORNI
  2 dni opóźnienia :
  KP LIDERZY
  SIELCZYK
  SIELCZYK 2
  NISSAN TEAM
  3 dni opóźnienia
  IP LOGISTIC

Pozdrawiam Mariusz Michalczuk

2 myśli na temat “Słowo na niedzielę – sprawy organizacyjne

 • 17 września 2018 o 13:21
  Permalink

  Wreszcie jest zdecydowana reakcja, bo oprócz tego, że drużyny (ich opiekunowie) nie wypełniają zapisów regulaminu to jeszcze dochodzi zasada fair play wobec drużyn, które formalności wykonują sumiennie. Brawo

  Odpowiedz
  • 17 września 2018 o 21:46
   Permalink

   W tym rzecz. Często wymagamy, aby inni nas szanowali. Zacznijmy szanować sami siebie: swoją pracę, poświęcenie, zaangażowanie. Jeżeli były jakieś ustalenia i ktoś ich nie przestrzega MUSZĄ być konsekwencje. Właśnie, aby było fair wobec tych co są w porządku. Jeżeli spośród 20 chłopa w drużynie nie znajdzie się ani jeden, który przyszedłby na zebranie to sorry, jak w ogóle jeszcze ośmielasz się pouczać innych?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.