Półfinały Ligi Halowej 2019

Spread the love

To był prawdziwie piłkarski weekend. W sobotę ćwierćfinały w niedzielę półfinały. Przed nami ostateczna rozgrywka FINAŁ Zimowej Areny.

Po emocjonujących ćwierćfinałach Ligi Halowej, przyszła kolej na półfinały.

W pierwszym niedzielnym pojedynku zmierzyli grupowi rywale Sielczyk i centrumsas.pl. Obie drużyny zdają się sprawę ze stawki o jaką rozgrywany jest mecz i początek jest dość spokojny. Jako pierwsze do ataku przystępuje centrumsas.pl: dwie poprzeczki i słupek w jednej akcji, to zły omen, a tym bardziej budzi zawodników Sielczyka. Sielczycka  lokomotywa nabiera rozpędu i to oni jako pierwsi zdobywają bramkę. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa. Druga połowa to potwierdzenie dominacji Sielczyka, w której zwiększa swoją przewagę. Centrumsas.pl kontratakuje jednak nieskutecznie. Mecz kończy się wynikiem 4:0 dla Sielczyka.

Drugi półfinał to pojedynek dwóch doświadczonych drużyn Top Mar i Mario Presto. Duże znaczenie będzie miała przyjęta taktyka. Top Mar decyduje się na atak i pressing od początku. I to jest klucz do zwycięstwa w tym półfinale. Dość szybko zdobywają prowadzenie i pierwsza połowa kończy się wynikiem 6:2 dla Top Mar. Druga połowa to już potwierdzenie dominacji Top Maru i mecz kończy się wynikiem 13:3.

Wyniki półfinałów 24.02.2019 (niedziela)

centrumsas.pl – Sielczyk 0:4
Top Mar – Mario Presto 13:3

 

Zapraszamy na sobotnie finały:

Finały 02.03.2019 (sobota)

centrumsas.pl Mario Presto 18:00 3 m-ce
Top Mar Sielczyk 19:00 FINAŁ

 

Galeria zdjęć z półfinałów:

« z 2 »

 

 

4 myśli na temat “Półfinały Ligi Halowej 2019

 • Pingback: Grała Zimowa Arena BLSP - półfinały »

 • 26 lutego 2019 o 08:33
  Permalink

  Trochę szkoda, chcieliśmy zrobić ten jeden krok do przodu i zagrać w finale (centrumsas.pl) lecz rywal tego dnia był zdecydowanie lepszy a na pewno skuteczniejszy czego nam zabrakło. Z drugiej strony patrząc, jak rozpoczęły się dla nas te rozgrywki (dwie porażki), to uczestnictwo w „małym” finale można uznać za sukces. W najbliższą sobotę czeka nas powtórka z ubiegłego roku, mecz o 3 miejsce pomiędzy drużynami centrumsas.pl i Mario Presto.

  Odpowiedz
  • 26 lutego 2019 o 09:39
   Permalink

   Sielczyk się rozpędził i nie ma na nich mocnych.

   Odpowiedz
   • 26 lutego 2019 o 10:42
    Permalink

    i życzę Wam wygrania z Top Mar 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.