Podsumowanie rundy jesiennej BLSP

Spread the love

Kończymy rundę jesienną rozgrywek I i II ligi Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, czas na małe podsumowanie.

W I lidze BLSP w fotelu lidera przezimuje Nissan Team i to pomimo faktu, że ma jeden mecz „do tyłu” (zaległy mecz z Max Orlik Rossosz zostanie rozegrany w rundzie wiosennej). Trochę szkoda, że mecz nie został rozegrany, wówczas mielibyśmy pełniejszy obraz sytuacji. W każdym bądź razie przewaga lidera na chwilę obecną nie jest przytłaczająca i na wiosnę wszystko jest możliwe bowiem różnice punktowe są minimalne. Liczymy także, że drużyny z dołu tabeli w rundzie wiosennej przysporzą wielu niespodzianek a i sobie punktów.

Tabela I liga

Najlepszym strzelcem jesieni został Szpański Marcin PRD S.A. z 34 strzelonymi bramkami na koncie.


 

W II lidze BLSP rozegrane zostały wszystkie mecze. Liderem po rundzie jesiennej jest KS ZK Modrzew wynika to z faktu, że w bezpośrednim pojedynku z zajmującą drugie miejsce drużyną Geotis okazali się lepsi. Obie drużyny wypracowało 8-mio punktową przewagę nad trzecią drużyną Oldboy Mario Presto i można przypuszczać, że na wiosnę to między tymi drużynami zostanie rozegrana walka o pierwsze i drugie miejsce a tym samym bezpośredni awans do I ligi. „Ale nie uprzedzajmy faktów” 😉 z punktu widzenia kibica liczę, że pozostałe drużyny włączą się do walki.

Tabela II liga

Najlepszym strzelcem II ligi w rundzie jesiennej został Machoń Patryk z Geotis z dorobkiem 35 „oczek”.

 


Liga halowa BLSP

Zapewne wielu zadaje sobie pytanie co z ligą halową?

Jak wiadomo nie wszystkie kwestie są zależne od Zarządu Klubu. Trwają ostatnie ustalenia i jak tylko zostanie wszystko dograne od razu Was poinformujemy.

Do rozgrywek halowych zapraszamy także nowe drużyny, które chciałyby spróbować swoich sił w BLSP w tej sprawie prosimy kontaktować się z:

Mariuszem Michalczukiem

tel. kom.: 604 796 130

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.