OKIENKO TRANSFEROWE

Spread the love

Zarząd MKS Bialska Liga Szóstek Piłkarskich przypomina, że zgodnie z zapisem w regulaminie od 20 września 2018 r. otwarte zostało okienko transferowe, które zostało wydłużone i będzie trwało do 30 września 2018 r.

Zasady transferowania zawodników określa regulamin rozgrywek.

Transferowany zawodnik może uczestniczyć w meczu dopiero po dopełnieniu wszystkich formalności tj. opłata transferowa zgodna z tabelą opłat zamieszoną w regulaminie BLSP, nowa lista zawodników przekazana w formie papierowej sędziemu przed meczem, oraz lista zawodników wypełniona wg szablonu zamieszczonego na stronie klubu https://blsp.bialskieforum.pl/ i wysłana na adres:  rafal.kozak@bialskieforum.pl

Przypominamy, że na przelewie lub wpłacie za transferowanego zawodnika w tytule powinna znajdować się nazwa drużyny oraz imię i nazwisko nowego zawodnika.

3 myśli na temat “OKIENKO TRANSFEROWE

 • 26 września 2018 o 12:47
  Permalink

  W poście napisano „zgodnie z zapisem w regulaminie od 20 września 2018 r. otwarte zostało okienko transferowe, które będzie trwało do 30 września 2018 r.”
  A w regulaminie napisano „Okienko transferowe w poszczególnych rundach będzie otwarte po 3 kolejce spotkań i potrwa do rozpoczęcia 4 kolejki. ”
  Rozszyfrujmy te daty według terminarza:
  – ” po 3 kolejce”czyli od 20 września (czwartek) – tu zgadza się ?
  ale „do rozpoczęcia 4 kolejki” czyli 24 września (poniedziałek) – tu NIE ZGADZA SIĘ :/
  Skąd zatem data 30 września?

  Odpowiedz
 • 26 września 2018 o 13:05
  Permalink

  Zgadza się, lecz na prośbę drużyn okienko zostało przedłużone do końca 4 kolejki… stąd data 30 września. Czyli zapis o otwarciu okienka jest zgodny… zmieniła się data zamknięcia okienka. Dziękuję za spostrzeżenie. Termin okienka nie jest sztywny, Zarząd może je wydłużyć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.