Okienko transferowe – aktualizacja list

Spread the love

Trwa okienko transferowe a co za tym idzie następują zmiany w składach. Listy zawodników aktualizujmy według podanego wzoru Lista zawodników - wzór (3710 pobrań) i podajemy tylko dane zawodnika dochodzącego, dane zawodników odchodzących zgłaszamy „zwykłym” mailem. Wszystkie aktualizacje list związane ze stroną internetową wysyłamy na adres: rafal.kozak@bialskieforum.pl

Dziękuję za uwagę 🙂

5 myśli na temat “Okienko transferowe – aktualizacja list

 • 27 września 2018 o 15:54
  Permalink

  Mam nadzieję że nie muszę robić wszystkiego od nowa i wysyłać listy na nowego maila, ponieważ zrobiłem transfer według terminu podanego w regulaminie a post o zmianach wyszedł dopiero dzisiaj. Wysłałem dwie listy (według nowego i starego wzoru) na maila podanego w regulaminie i dodatkowo przyniosłem je w wersji papierowej dla sędziego.

  Odpowiedz
  • 27 września 2018 o 20:16
   Permalink

   Halo, budzimy się. Od nowego sezonu jest nowa strona internetowa. Co kilka dni są podawane informację odnośnie list i gdzie należy je przesyłać. Szczerze powiem, że nie wiem skąd bierze się ten opór związany z listami. Został przygotowany wzór, prosty do bólu aby nie było problemów z jego zrozumieniem i aby był jeden standard dla wszystkich. Czy naprawdę jest takim problemem w przypadku transferów wklejenie jednego czy dwóch wersów i przesłanie mailem? Nie długo będzie kolejny komunikat związany listami. Cały ten rwetes z listami jest przecież dla WAS, bez danych nie da się prowadzić statystyk. Statystyki będą prowadzone dla tych, którzy, PRZEŚLĄ PRAWIDŁOWE LISTY. Nikogo nie będziemy uszczęśliwiać na siłę.

   Odpowiedz
  • 28 września 2018 o 10:31
   Permalink

   Administrator tylko i wyłącznie pisze o liście dla niego potrzebnej bez której nie może zaktualizować składu drużyny. Więc sarkazm typu „…muszę robić wszystko od nowa…” nie jest potrzebny. Naprawdę nie musisz. Zastanawiam się o jakich zmianach piszesz. Rozumiem, że zrobiłeś transfer i dopełniłeś wszystkich formalności takich jak opłata i listy w formie papierowej (dla sędziego) i elektronicznej (wysłanej na adres blsp@poczta.fm)?! Jeżeli tak, to w czym problem. Wystarczy zrobić jeszcze jedną listę (tylko z danymi zawodników transferowanych) z pobraną ze strony i wysłać na adres jak w komunikacie. Wszystko! Nic więcej, nic od nowa! Czasami „krew zalewa” jak czytam takie posty. Skoro jesteś opiekunem drużyny, to niestety ale musisz poświęcić trochę więcej czasu na dopełnienie formalności. Ponadto wyobraź sobie, że Ty masz do ogarnięcia max 20 nazwisk a Admin kilkaset. Szanujmy pracę swoją i innych a nam wszystkim będzie żyło się lepiej. Jeżeli chcemy aby strona była coraz lepsza, aby komunikacja również była bez zarzutu, powinniśmy wszyscy nad tym pracować a nie liczyć, na to, że wszystko się samo zrobi.
   PS. Namawiam gorąco na uzupełnienie list, przesyłanie zdjęć zawodników w formacie jpg, tworzenie logo klubów lub sponsorów drużyn, abyśmy się wkrótce mogli cieszyć fajną stroną BLSP.

   Odpowiedz
   • 28 września 2018 o 17:47
    Permalink

    Sam bym tego lepiej nie ujął 🙂

    Odpowiedz
 • 27 września 2018 o 23:07
  Permalink

  proponuję aby zrobić na stronie po transferach listę żeby było wiadomo kto gdzie przeszedł

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.