9. kolejka BLSP – podsumowanie

Spread the love

I nareszcie rozegrana pełna kolejka w obu ligach. Widać po wynikach, że nastąpił głód gry, jest kilka dość zaskakujących wyników, są i roszady w tabeli.

I liga

W 9. kolejce I ligi obyło się bez remisów, wszystkie 6 meczów było zakończyło się czyjąś dominacją, strzelono 73 bramki.

9. kolejka I ligi BLSP

Swoją szansę na umocnienie się w tabeli wykorzystał Nissan Team wygrywając z K-P Liderzy. K-P Liderzy tam samym dostali się w dolne partie tabeli. Może nie dużym ale napewno zaskoczeniem okazał się wynik meczu centrumsas.pl vs Bialtrans, w którym padł wynik 6:3. Tym samym Bialtrans spadł na 3. pozycję w tabeli, na pocieszenie należy dodać, że mają rozegrany o jeden mecz mniej od obecnego wicelidera centrumsas.pl. W dalszych partiach tabeli także się dzieje. Trójka wygrywając swój mecze z Mario Presto oderwała się od strefy spadkowej i w dwóch ostatnich kolejkach może jeszcze sporo namieszać. Czekamy zatem na dwie ostatnie kolejki BLSP.

Tabela I ligi BLSP

W klasyfikacji strzelców I ligi bez zmian, prowadzi Szpański Marcin z PRD S.A. z dorobkiem 28 bramek.

 

II Liga

Także i w II lidze rozegrano wszystkie mecze i także nie padł żaden remis. w 5 meczach padło 47 bramek.

9. kolejka II ligi BLSP

W II lidze niepodzielnie panuje drużyna Geotis, która wygrała wszystkie 6 meczów a ponadto ma do rozegrania jeszcze 3 zaległe mecze. Swoją szansę straciła drużyna Unidom, która przegrała właśnie z Geotis i znajduje się na 3. miejscu z kompletem rozegranych meczów. Dużym zaskoczeniem okazał się mecz Oldboy Mario Presto z GLKS Rokitno w którym Oldboye ulegli 3:7 a tym samym skomplikowali sobie sytuację w tabeli. Dla jednych porażka, dla innych sukces tą wygraną GLKS Rokitno zdobyło jakże cenne 3 punkty. Sielczyk 2 raczej już się okopuje na swojej pozycji, przegrali bowiem swój kolejny mecz 1:6  z Ognioodpornymi.

Tabela II ligi BLSP

W klasyfikacji strzelców II ligi prowadzi Chwedoruk Wojciech z Shipcenter z dorobkiem 19 bramek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.