4. kolejka Ligi Halowej BLSP

Spread the love

Kolejka bez niespodzianek ale wcale to nie znaczy, że bez emocji. Niektóre drużyny rozegrały już po 4 mecze i zdobycze punktowe są na wagę ćwierćfinałów. Matematycznie jeszcze wszystko się może zdarzyć, cytując Anitę 😉

GRUPA B

4. kolejkę rozpoczęła Grupa B. Lider grupy Top Mar dość pewnie pokonał drużynę Czarnych i tym samym umocnili się w tej roli. Była to bezpośrednia rywalizacja o dominację w grupie, bowiem obie drużyny po 3. kolejce miały sześciopunktowy dorobek. Centrumsas.pl wygraną nad IP Logistic wraca do rywalizacji o czołową pozycję w tej grupie. A rywalizacja będzie zapewne zacięte bowiem aż 3 drużyny mają na swym koncie 6 punktów. Pierwsze punkty zdobyła drużyna Sielczyk która po zaciętym meczu pokonała drużynę Oldboy Mario Presto. Jak wspomniałem we wstępie nic nie jeszcze rozstrzygnięte i ostra rywalizacja potrwa zapewne do ostatniego meczu. Pauzowała drużyna Shipcenter.

Oto zestawienie meczów 4. kolejki Grupy B:

Tabela Grupy B po 4. kolejce:

GRUPA A

Także i w Grupie A nie można jeszcze niczego przesądzać, nawet pomimo zdecydowanego prowadzenia w grupie Max Orlik Rossosz, drużyna nie może być jeszcze 100% pewna awansu do dalszej części rozgrywek. W 4. kolejce pokonali drużne Top 54 i z dorobkiem kompletu punktów prowadzą w grupie. Drugi mecz tej grupy: Sielczyk 2 vs Bialtrans dostarczył wielu emocji. Mecz pomyłek, niewykorzystanych sytuacji i zwrotów akcji. Sielczyk 2 sprawił sporą niespodziankę kibicom. Jak mogłoby się wydawać z góry skazani na porażkę, tylko z jednym zmiennikiem doprowadzają do sytuacji gdzie mogło być już „po meczu”, jednak niewykorzystana sytuacja się mści i w końcówce meczu tracą prowadzenie a także zwycięstwo. Bialtrans dzięki wgranej zyskuje drugi oddech. W ostatnim meczu grupy A i 4. kolejki Mario Presto pewnie i zdecydowanie pokonuję Unidom. Przed drużyną Unidom trudne acz nie niewykonalne zadanie awans do ćwierć finałów. Zerowy dorobek punktowy raczej nie jest sprzymierzeńcem i nie ułatwia zadania, może jednak już w następnym meczu nowe koszulki przyniosą więcej szczęścia. Pauzowała Nissan Team.

Zestawienie meczów 4. kolejki Grupy A:

Tabela Grupy A po 4. kolejce:

W klasyfikacji strzelców ex aequo prowadza Majerczak Maciek i Kocoł Kamil obaj zawodnicy drużyny Top Mar z dorobkiem 10 bramek.

Zapraszamy do galerii zdjęć z 4. kolejki Ligi Halowej BLSP:

« z 3 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.