3. kolejka Ligi Halowej BLSP

Spread the love

Liga Halowa rozkręciła się już na dobre. W tej serii spotkań nie zabrakło emocjonujących spotkań, zwrotów akcji i iskrzących starć. Wszystko oczywiście w duchu sportowej rywalizacji i fair-play.

Grupa A

Sobotnią rywalizację rozpoczął szlagier Max Orlik Rossosz vs Bialtrans. Panowie z Rossosza nie odpuścili weteranom BLSP i przy każdej możliwej sytuacji punktowali rywali. Okrojony skład Bialtransu nie pozwolił na zbyt wiele, mecz zakończył się wynikiem 8:4 dla Max Orlik Rossosz i dzięki temu zwycięstwu samodzielnie dominują w tabeli Grupy A.

Drugi mecz  Nissan Team vs Mario Presto był niemniej ciekawy, tutaj również ważyły się dalsze losy drużyn w Lidze Halowej. Po zaciętym meczu, zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna Mario Presto, która pokonała rywali 5:4 i zajmuje 2. miejsce w tabeli. Przed Nissanem trudne zadanie, bowiem w dotychczasowych 3 meczach zdobyli tylko 1 punkt.

W meczu Top 54 vs Unidom padł wynik 9:3. Była to już trzecia porażka Unidomu. Przed Nimi kolejne trzy mecze także jest szansa na odrobinie strat.

Pauzowała drużyna Sielczyk 2.

W kolejce padło 33 bramek.

A tak wyglądają wyniki wszystkich spotkań 3. kolejki Ligi Halowej BLSP:

Tabela Grupa A

 

 

Grupa B

Grupa B także rozpoczęła 3. kolejkę od bardzo ciekawego meczu centrumsas.pl vs Sielczyk w którym zmierzyły się drużyny zajmujące dół tabeli i dla których każda zdobycz punktowa jest bardzo cenna. Był to jeden z tych meczy podczas, których naprawdę iskrzyło, rywale bowiem, zdawali sobie sprawę z tego jak ważny jest to mecz. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna centrumsas.pl. Sielczyk nadal pozostaje bez punktów na swoim koncie.

O tym meczu również można by napisać klasyka gatunku Shipcenter vs Oldboy Mario Presto zacięta rywalizacja, zwroty akcji, zagrania rodem z hokejowego lodowiska – chodzi o wycofanie bramkarza 😉 i chyba zasłużony podział punktów.

W meczu Czarni vs IP Logistic zwyciężyła skuteczność a tej nie brakło zawodnikom IP Logistic, którzy pokonali rywali 9:3.

W tej kolejce padło 27 bramek. Pauzowała drużyna Top Mar.

Wyniki spotkań 3. kolejki Ligi Halowej BLSP Grupy B:

Tabela Grupa B


W klasyfikacji strzelców prowadzi Kocoł Kamil (Top Mar) z dorobkiem 10 bramek.

 

« z 4 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.