21. kolejka BLSP – podsumowanie

Spread the love

Zaciętej rywalizacji ciąg dalszy. W I lidze się gotuje: i od dołu i od góry. II liga trochę spokojniejsza, tam trwa już tylko rywalizacja o drugą lokatę premiującą awansem.

Kwestia mistrzostwa nadal nie rozstrzygnięta. Z rywalizacji odpadła natomiast drużna centrumsas.pl, która po porażce z  Nissan Team ma już pewną 4 lokatę. Pozostałe drużyny rywalizujące o tytuł mistrza BLSP również wygrywały swoje mecze. I tak  Mario Presto pokonało K-P Liderzy a Top Mar wygrał z IP Logistic. Nieco więcej światła rzuci być może piątkowy mecz (14 czerwca) pomiędzy Mecz Nissan Team vs Top Mar na który serdecznie zapraszamy bowiem zdecydować może on, kto obejmie prowadzenie w tabeli. Obie drużny dzieli tylko punkt a ponadto Nissan ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Będzie się działo.

Zacięta rywalizacja także o utrzymanie w I lidze. Świetna postawa drużyny KS Dąbrowica, która wygrywa kolejny mecz, tym razem z Bialtrans. Jednak zawodnicy tej drużyny nie mogą jeszcze spać spokojnie, bowiem Max Orlik Rossosz przegrał swój ostatni mecz z PRD S.A. ale mają rozegrany o jeden mecz mniej. Zagrożona spadkiem jest nadal drużyna Trójki, której gra przypomina rollercoaster od przegranej do wygranej, przy czym klasa drużyny przeciwnej nie ma znaczenia, no może trochę. Bukmacherzy zbiliby na nich majątek 😉  W tej kolejce pokonali Sielczyk i póki co także muszą się oglądać na pozostałe drużyny.

10 czerwca 2019 Mario Presto vs K-P Liderzy 8 – 5
10 czerwca 2019 PRD S.A. vs Max Orlik Rossosz 6 – 3
11 czerwca 2019 Sielczyk vs Trójka 6 – 13
11 czerwca 2019 Nissan Team vs centrumsas.pl 3 – 2
12 czerwca 2019 Bialtrans vs KS Dąbrowica 3 – 7
12 czerwca 2019 IP Logistic vs Top Mar 6 – 11

II liga.

W drugiej lidze bez zmian. Kto wygra II ligę już wiadomo od dawna. Rywalizacja toczy się o drugie miejsce. Jednak póki co wskazanie jest na drużynę Oldboy Mario Presto, które wyprzedza Unidom o trzy punkty, ma rozegrany o jeden mecz mniej – także jest okazja do powiększenia przewagi – a ponadto ostatnio swoje meczy wygrywają bardzo wysoko. W poprzedniej wygrali 16:0 w bieżącej z KS Styrzyniec 19:4. Unidom się stara jednak to nie tylko od nich zależy i przy znakomitej postawie Oldboyów będzie im trudno awansować. W tej kolejce wygrali z Shipcenter. Ciekawa sytuacja w środku tabeli, bowiem drużyny: Ognioodporni, GLKS Rokitno i Wola Pasze są z takim samym dorobkiem punktowym, jeden mecz może zdecydować o zysku lub stracie kilku pozycji w tabeli.

W 21. kolejce padło 59 bramek. Pauzowała drużyna Czarni. W klasyfikacji strzelców prowadzi Litwiniuk Łukasz (KS ZK Modrzew) z dorobkiem 56 bramek.

Wyniki 21. kolejki II ligi BLSP
10 czerwca 2019 KS ZK Modrzew vs Sielczyk 2 9 – 0
10 czerwca 2019 Ognioodporni vs Wola Pasze 6 – 3
10 czerwca 2019 KS Styrzyniec vs Oldboy Mario Presto 4 – 19
11 czerwca 2019 Geotis vs GLKS Rokitno 0 – 3
11 czerwca 2019 Unidom vs Shipcenter 12 – 6
Tabela II liga
Zapraszamy na 22. kolejkę Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, szczegóły w terminarzach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.