20. kolejka BLSP – podsumowanie

Spread the love

Kibice Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich mogą się tylko cieszyć z obrotu sprawy. Nic bowiem nie dodaje emocji jak niepewność a tej zawodnicy drużyn BLSP przysporzyli w tej kolejce co nie miara.

Oj dzieje się. Do końca pozostały dwie kolejki plus oczywiście zaległe mecze a pytanie kto zostanie mistrzem nadal pozostaje bez odpowiedzi a sytuacja w tabeli coraz bardziej skomplikowana. Nie ma co kalkulować, aby wygrać tegoroczną edycję rozgrywek BLSP trzeba po porostu zdobyć komplety punktów w pozostałych meczach.

Dość niespodziewanie punkty stracił lider Top Mar po remisie z Max Orlik Rossosz. Utrata 2 punktów na tym etapie może zaważyć na tytule mistrzowskim. Sytuację wykorzystuję Mario Presto, które po ostrym strzelaniu w meczu z Trójka zrównuje się punktami z Top Mar i tylko gorszy bilans bramkowy nie pozwala wskoczyć na fotel lidera. Oczko mniej ma także Nissan Team, który po zwycięstwie nad K-P Liderzy dopisał 3 punkty do stanu. Także kwestią otwartą pozostaje czy do walki włączy się centrumsas.pl, które do rozegrania ma jeszcze dwa mecze i to z drużynami poprzedzającymi w tabeli. Podobnie jak o tytuł mistrza mogą walczyć jeszcze 4 drużyny tak i spadkiem zagrożone są 4 zespoły. W bezpośrednim pojedynku dwóch drużyn zajmujących ostatnie miejsca w tabeli IP Logistic vs KS Dąbrowica lepsza okazuje się Dąbrowica i  traci już tylko punkt do Trójki i 2 punkty do Orlika. W pojedynku Sielczyk vs PRD S.A. dwóch drużyn niezagrożonych awansem 😉 oraz spadkiem ostre strzelanie. W meczu pada 27 bramek, o jedno oczko lepsza okazuje się drużyna Sielczyka.

3 czerwca 2019 Nissan Team vs K-P Liderzy 6 – 1
3 czerwca 2019 Top Mar vs Max Orlik Rossosz 6 – 6
4 czerwca 2019 Mario Presto vs Trójka 16 – 3
4 czerwca 2019 centrumsas.pl vs Bialtrans 9 – 3
5 czerwca 2019 IP Logistic vs KS Dąbrowica 3 – 11
5 czerwca 2019 Sielczyk vs PRD S.A. 14 – 13

II liga.

II liga jest bardziej stabilna. W czołówce tabeli bez zmian. Lider KS ZK Modrzew z pewnym awansem może sobie pozwolić na mniej. W ostatniej kolejce dość wysoko przegrywa z drużyną Czarnych. Czarni mają jeszcze teoretyczne szanse na zajęcie drugie miejsca premiującego awansem do I ligi, jednak czy ma to coś wspólnego z realiami? Zobaczymy. Tym bardziej, że drużyny aspirujące do awansu nie odpuszczają. Oldboy Mario Presto rozbija GLKS Rokitno 16:0 a Unidom po walkowerze także dopisuje 3 punkty. W pojedynku drużyn ze środka tabeli Shipcenter vs Wola Pasze lepsza okazuje się Shipcenter.

Mecz Sielczyk 2 vs Ognioodporni został przełożony i zostanie rozegrany 14 czerwca o 19.30 na boisku przy SP2.

W 20. kolejce padło 46 bramek. Pauzowała drużyna KS Styrzyniec. W klasyfikacji strzelców prowadzi Litwiniuk Łukasz (KS ZK Modrzew) z dorobkiem 54 bramek.

Wyniki 20. kolejki II ligi BLSP
3 czerwca 2019 KS ZK Modrzew vs Czarni 3 – 11
3 czerwca 2019 Shipcenter vs Wola Pasze 11 – 5
3 czerwca 2019 Geotis vs Unidom 0 – 3
4 czerwca 2019 Oldboy Mario Presto vs GLKS Rokitno 16 – 0
przełożony Sielczyk 2 vs Ognioodporni -:-
Tabela II liga
Zapraszamy na 21. kolejkę Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, szczegóły w terminarzach:

Jedna myśl na temat “20. kolejka BLSP – podsumowanie

  • 6 czerwca 2019 o 14:32
    Permalink

    Pierwsza liga ciekawa i zacięta jak chyba nigdy! Cztery drużyny walaczą o „majstra” i cztery o pozostanie w „elicie” 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.