2. kolejka Ligi Halowej BLSP

Spread the love

I 2. kolejka Ligi Halowej BLSP za nami. Zarysowują się już liderzy oraz outsiderzy, jednak do końca rozgrywek pozostało jeszcze kilka kolejek i wszystko może się zdarzyć.

GRUPA A

W minionej kolejce strzelono 36 bramki. W pierwszym meczu tej grupy rozstrzelało się Mario Presto, które dość zdecydowanie pokonało 12:2 Sielczyk 2. W tej chwili obie drużyny obie drużyny z takim samym dorobkiem punktowym zajmują środek tabeli. Drugi mecz to także zdecydowane zwycięstwo. Max Orlik Rossosz pokonuje Unidom 8:2 i jako jedyni z kompletem punków, zajmują pierwsze miejsce w tabeli.  Z ogromną ciekawością wszyscy czekali na trzeci mecz tej grupy Top 54 vs Nissan Team, w którym zmierzyła się debiutująca w Lidze Halowej drużyna TOP 54. W pojedynku młodość kontra doświadczenie padł remis. Chociaż młodzież bliska była sprawienia niespodzianki, w ostatnich sekundach meczu utracili prowadzenie. Zrzućmy to na karb frycowego. Bowiem przyszło im się zmierzyć z bardzo doświadczoną drużyną – i nie oszukujmy się – jednym z pretendentów do triumfu w Lidze. 6:6 ze wskazaniem na TOP 😉

Pauzowała drużyna Bialtrans.

Tabela GRUPY A po 2. kolejce

 

GRUPA B

W meczach Grupy B padły 33 bramki. W pierwszym tej grupy meczu, swój pierwszy mecz w Lidze Halowej rozegrała drużyna Sielczyka. Startuje niestety nie mogą zaliczyć do zbyt udanego ulegli bowiem drużynie Czarni 5:6. Czarni z kompletem punktów zajmują 2. miejsce w tabeli. Drugi mecz to zdecydowane zwycięstwo lidera drużyny Top Mar nad drużyna IP Logistic 11:2. Trzeci mecz w tej grupie centrumsas.pl vs Shipcenter, również należał do insertujących. Mecz zacięty, z początkową przewagą centrumsas.pl, które jednak nie potrafiła wykorzystać posiadanej przewagi i ostatecznie przegrywają z Shipcenter 4:5. Dzięki temu drużyna Shipcenter zdobywa jakże cenne 3 punkty, natomiast drużyna centrumsas.pl doznaje już drugiej porażki w Lidze Halowej.

Pauzowała drużyna Oldboy Mario Presto.

Tabela GRUPY B po 2. kolejce

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 2. kolejki:

« z 3 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.