18. kolejka BLSP – podsumowanie

Spread the love

W tej kolejce rozgrywek I ligi BLSP nie będzie sensacji. Wszyscy faworyci wygrywali w swoich meczach. Ponadto lider Top Mar miał dodatkowo ułatwioną zdobycz punktową. W meczu z Trójka odgwizdany został walkower techniczny: drużyna Trójki rozpoczęła mecz 4 zawodnikami, kontuzja jednego z nich i nie możność kontynuowania gry spowodowała taką decyzję sędziego.

Roszad w tabeli w zasadzie nie było: Sielczyk wskoczył na 8. lokatę spychając Trójkę i Max Orlik Rossosz.

 

II liga.

Trochę więcej emocji było za to w II lidze. Zacznijmy od lidera. KS ZK Modrzew różnicą 32 bramek pokonuje KS Styrzyniec. Wynik zacny. Cenne punkty tracą drużyny Unidom i Ognioodporni. W pojedynku obu drużyn pada remis, Unidom traci już 3 punkty do drugiej miejsca, Ognioodporni stracili szansę na minimale oderwanie się od dołu tabeli. Zacięta rywalizacja także w środku tabeli o czym świadczą minimalne różnice w końcowych wynikach meczów. Wola Pasze pokonuje Sielczyk 2, a GLKS Rokitno Czarnych. Także i w drugiej lidze nie ma większych roszad w tabeli, jedynie Shipcenter zamieniło się miejscem z Czarnymi.

 

W 18. kolejce padło 71 bramek. Pauzowała drużyna Oldboy Mario Presto. W klasyfikacji strzelców prowadzi Litwiniuk Łukasz (KS ZK Modrzew) z dorobkiem 54 bramek.

Wyniki 18. kolejki II ligi BLSP
Tabela II liga
Zapraszamy na 19. kolejkę Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, szczegóły w terminarzach:

Jedna myśl na temat “18. kolejka BLSP – podsumowanie

  • 23 maja 2019 o 17:29
    Permalink

    Walkower techniczny?! 😉 Jeden zawodników (z czwórki na boisku) rozpoczyna mecz w spodniach dżinsowych a za chwilę zgłasza kontuzję (słaby aktorzyna). Nawet drużyna Trójki nie stworzyła pozorów.
    Jak to się ma do sytuacji Geotisu? Uczciwe to jest? Przykład dla nowych drużyn, tak na przyszłość… bardziej doświadczona drużyna Trójki pokazała jak należy w takiej sytuacji postępować. Przykre to jest!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.