OKIENKO TRANSFEROWE

Spread the love

Zarząd MKS Bialska Liga Szóstek Piłkarskich przypomina, że zgodnie z zapisem w regulaminie od 20 września 2018 r. otwarte zostało okienko transferowe, które zostało wydłużone i będzie trwało do 30 września 2018 r.

Zasady transferowania zawodników określa regulamin rozgrywek.

Transferowany zawodnik może uczestniczyć w meczu dopiero po dopełnieniu wszystkich formalności tj. opłata transferowa zgodna z tabelą opłat zamieszoną w regulaminie BLSP, nowa lista zawodników przekazana w formie papierowej sędziemu przed meczem, oraz lista zawodników wypełniona wg szablonu zamieszczonego na stronie klubu http://blsp.bialskieforum.pl/ i wysłana na adres:  rafal.kozak@bialskieforum.pl

Przypominamy, że na przelewie lub wpłacie za transferowanego zawodnika w tytule powinna znajdować się nazwa drużyny oraz imię i nazwisko nowego zawodnika.

3 myśli na temat “OKIENKO TRANSFEROWE

 • 26 września 2018 o 12:47
  Permalink

  W poście napisano „zgodnie z zapisem w regulaminie od 20 września 2018 r. otwarte zostało okienko transferowe, które będzie trwało do 30 września 2018 r.”
  A w regulaminie napisano „Okienko transferowe w poszczególnych rundach będzie otwarte po 3 kolejce spotkań i potrwa do rozpoczęcia 4 kolejki. ”
  Rozszyfrujmy te daty według terminarza:
  – ” po 3 kolejce”czyli od 20 września (czwartek) – tu zgadza się ?
  ale „do rozpoczęcia 4 kolejki” czyli 24 września (poniedziałek) – tu NIE ZGADZA SIĘ :/
  Skąd zatem data 30 września?

  Odpowiedz
 • 26 września 2018 o 13:05
  Permalink

  Zgadza się, lecz na prośbę drużyn okienko zostało przedłużone do końca 4 kolejki… stąd data 30 września. Czyli zapis o otwarciu okienka jest zgodny… zmieniła się data zamknięcia okienka. Dziękuję za spostrzeżenie. Termin okienka nie jest sztywny, Zarząd może je wydłużyć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.