Okienko transferowe - aktualizacja list
Aktualności Zarząd Klubu

Okienko transferowe – aktualizacja list

Trwa okienko transferowe a co za tym idzie następują zmiany w składach. Listy zawodników aktualizujmy według podanego wzoru Lista zawodników - wzór (110 pobrań) i podajemy tylko dane zawodnika dochodzącego, dane zawodników odchodzących zgłaszamy „zwykłym” mailem. Wszystkie aktualizacje list związane ze stroną internetową wysyłamy na adres: rafal.kozak@bialskieforum.pl

Dziękuję za uwagę 🙂

Please follow and like us:

5 thoughts on “Okienko transferowe – aktualizacja list

  1. Mam nadzieję że nie muszę robić wszystkiego od nowa i wysyłać listy na nowego maila, ponieważ zrobiłem transfer według terminu podanego w regulaminie a post o zmianach wyszedł dopiero dzisiaj. Wysłałem dwie listy (według nowego i starego wzoru) na maila podanego w regulaminie i dodatkowo przyniosłem je w wersji papierowej dla sędziego.

    1. Halo, budzimy się. Od nowego sezonu jest nowa strona internetowa. Co kilka dni są podawane informację odnośnie list i gdzie należy je przesyłać. Szczerze powiem, że nie wiem skąd bierze się ten opór związany z listami. Został przygotowany wzór, prosty do bólu aby nie było problemów z jego zrozumieniem i aby był jeden standard dla wszystkich. Czy naprawdę jest takim problemem w przypadku transferów wklejenie jednego czy dwóch wersów i przesłanie mailem? Nie długo będzie kolejny komunikat związany listami. Cały ten rwetes z listami jest przecież dla WAS, bez danych nie da się prowadzić statystyk. Statystyki będą prowadzone dla tych, którzy, PRZEŚLĄ PRAWIDŁOWE LISTY. Nikogo nie będziemy uszczęśliwiać na siłę.

    2. Administrator tylko i wyłącznie pisze o liście dla niego potrzebnej bez której nie może zaktualizować składu drużyny. Więc sarkazm typu „…muszę robić wszystko od nowa…” nie jest potrzebny. Naprawdę nie musisz. Zastanawiam się o jakich zmianach piszesz. Rozumiem, że zrobiłeś transfer i dopełniłeś wszystkich formalności takich jak opłata i listy w formie papierowej (dla sędziego) i elektronicznej (wysłanej na adres blsp@poczta.fm)?! Jeżeli tak, to w czym problem. Wystarczy zrobić jeszcze jedną listę (tylko z danymi zawodników transferowanych) z pobraną ze strony i wysłać na adres jak w komunikacie. Wszystko! Nic więcej, nic od nowa! Czasami „krew zalewa” jak czytam takie posty. Skoro jesteś opiekunem drużyny, to niestety ale musisz poświęcić trochę więcej czasu na dopełnienie formalności. Ponadto wyobraź sobie, że Ty masz do ogarnięcia max 20 nazwisk a Admin kilkaset. Szanujmy pracę swoją i innych a nam wszystkim będzie żyło się lepiej. Jeżeli chcemy aby strona była coraz lepsza, aby komunikacja również była bez zarzutu, powinniśmy wszyscy nad tym pracować a nie liczyć, na to, że wszystko się samo zrobi.
      PS. Namawiam gorąco na uzupełnienie list, przesyłanie zdjęć zawodników w formacie jpg, tworzenie logo klubów lub sponsorów drużyn, abyśmy się wkrótce mogli cieszyć fajną stroną BLSP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.